Zoek op dranksoort
Zoek op prijs
Zoek op land
Zoek op herkomstgebied

Producten per pagina:

Sorteer op:

|
|
|
|

Speyside- malt -whisky

Aultmore 21 Years Batch 107
OP = OP

Aultmore 21 Years Batch 107

Deze 21  jarige Aultmore is tot nu toe de eerste officiele botteling van de in 1896 opgerichte distileerderij. Voorheen vormde deze single malt het hart van de blended whisky Dewar's. De whisky is niet bijgekleurd en non chill-filtered.

Flesinhoud: 700 ml

229,95 per fles

Ferg & Harris Speyside 12 years PX Whisky
OP = OP

Ferg & Harris Speyside 12 years PX Whisky

 Dit is een 12-jarige Speyside whisky van een niet nader genoemde distilleerderij, afkomstig van de nieuwe onafhankelijk bottelaar Ferg & Harris. Een prachtige eerste kennismaking met deze nieuwe speler op de whisky-markt!

Flesinhoud: 700 ml

Limited Release No 1

Tamdhu Quercus Alba Distinction Single Malt
1 per klant

Tamdhu Quercus Alba Distinction Single Malt

Deze limited release is speciaal voor de Nederlandse markt gebotteld. 

Flesinhoud: 700 ml

Claxton's Dailuane 8 Years Exploration Series 2013

Deze single cask uitvowring is 8 jaar oud, jong volwassen en heeft gerijpt in een voormalig Oloroso sherry vat. Het heeft gezorgd voor een karaktervolle, rijke en sprekende Dailuaine.

Flesinhoud: 700 ml

Balvenie 25 years Single Malt Whisky
OP = OP

749,00 per fles

41,50 per fles


Speyside Regio

Speyside is officieel geen whsikyregio, maar wordt wel aanvaard als onderverdeling van de  de Schotse highlands.

Meer dan de helft van alle distilleerderijen van Schotland bevindt zich in de Speyside regio.

Veelal komen uit de Speyside de iets meer zoetere whisky's vandaan t.o.v. de Lowlands en de Highland whisky's

 

 

 

Even geduld a.u.b.